Dane kontaktowe
Audi Centrum Gdynia
Łużycka 3
81-537 Gdynia

tel.: 58 506 66 00
e-mail: info@audicentrumgdynia.pl




Godziny otwarcia

Salon:

Poniedziałek: – Piątek: 09.00 – 19.00
Sobota: 09.00 – 15.00
Niedziela: nieczynne

Serwis mechaniczny:

Poniedziałek – Piątek: 07.00 – 19.00
Sobota: 07.00 – 15.00
Niedziela: nieczynne
Recepcja Rozwiń listę Zwiń listę
Zuzanna Kwietniewska-Kwiek
Recepcja
58 506 66 00
info@audicentrumgdynia.pl
Samochody nowe Rozwiń listę Zwiń listę
Dominik Matusik
Kierownik Działu Sprzedaży
d.matusik@audicentrumgdynia.pl
Mateusz Stemplewski
Doradca ds. Sprzedaży Audi e-tron
607 649 376
m.stemplewski@audicentrumgdynia.pl
Krystian Zander
Doradca ds. Sprzedaży
693 050 134
k.zander@audicentrumgdynia.pl
Przemysław Świątkowski
Doradca ds. Sprzedaży
601 672 730
p.swiatkowski@audicentrumgdynia.pl
Marian Gosk
Doradca ds. Sprzedaży
603 578 265
m.gosk@audicentrumgdynia.pl
Aurelia Kwiatkowska
Contact Center
607 031 432
a.kwiatkowska@audicentrumgdynia.pl
Flota Rozwiń listę Zwiń listę
Sylwia Król
Doradca ds. sprzedaży flotowej
607 649 062
s.krol@audicentrumgdynia.pl
Kamil Kroplewski
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej
607 030 952
k.kroplewski@audicentrumgdansk.pl
Samochody używane Rozwiń listę Zwiń listę
Michał Malek
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych
885 121 741
m.malek@audicentrumgdynia.pl
Mateusz Jacak
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
885 707 092
m.jacak@audicentrumgdynia.pl
Michał Piotrowski
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
609 100 366
m.piotrowski@audicentrumgdynia.pl
Paweł Ruciński
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
885 554 532
p.rucinski@audicentrumgdynia.pl
Obsługa finansowa Rozwiń listę Zwiń listę
Dorota Ościsłowska
Doradca ds. Usług Finansowych
885 121 477
d.oscislowska@audicentrumgdynia.pl
Paulina Kawecka
Doradca ds. Usług Finansowych
885 121 477
p.kawecka@audicentrumgdynia.pl
Serwis Rozwiń listę Zwiń listę
Adam Kalisz
Kierownik Serwisu
a.kalisz@audicentrumgdynia.pl
Anna Pilarska
Asystentka Serwisu
885 120 831
a.pilarska@audicentrumgdynia.pl
Karolina Czerwińska
Asystentka Serwisu
885 120 831
k.czerwinska@audicentrumgdynia.pl
Michał Majchrzak
Doradca Serwisowy
663 756 447
m.majchrzak@audicentrumgdynia.pl
Szymon Cichosz
Doradca Serwisowy
885 122 415
s.cichosz@audicentrumgdynia.pl
Maciej Gorzała
Doradca Serwisowy
885 554 376
m.gorzala@audicentrumgdynia.pl
Grzegorz Góra
Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
609 121 948
g.gora@audicentrumgdynia.pl
Akcesoria i części Rozwiń listę Zwiń listę
Mateusz Barański
Kierownik Działu Sprzedaży Części i Akcesoriów
885 120 975
m.baranski@audicentrumgdynia.pl
Damian Gawin
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
691 898 759
d.gawin@audicentrumgdynia.pl
Daniel Urbaniak
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
691 898 759
d.urbaniak@audicentrumgdynia.pl

Zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę plików cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin serwisu. więcej..

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close