Dane kontaktowe
Audi Centrum Gdynia
Łużycka 3
81-537 Gdynia

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9:00 – 19:00
Sobota 9:00 – 15:00

tel.: 58 506 66 00
e-mail: info@audicentrumgdynia.pl
Recepcja Rozwiń listę Zwiń listę
Samochody nowe Rozwiń listę Zwiń listę
Sylwia Pacho
SPECJALISTA DO SPRAW TELEMARKETINGU
607 031 432
s.pacho@audicentrumgdynia.pl
Maciej Foremny
DORADCA DS. SPRZEDAŻY
607 649 376
m.foremny@audicentrumgdynia.pl
Marian Gosk
DORADCA DS. SPRZEDAŻY
603 578 265
m.gosk@audicentrumgdynia.pl
Tomasz Dysarz
DORADCA DS. SPRZEDAŻY
607 647 061
t.dysarz@audicentrumgdynia.pl
Dominik Matusik
KIEROWNIK SPRZEDAŻY
667 936 670
d.matusik@audicentrumgdynia.pl
Flota Rozwiń listę Zwiń listę
Sylwia Król
DORADCA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ
607 649 062
s.krol@audicentrumgdynia.pl
Samochody używane Rozwiń listę Zwiń listę
Michał Malek
DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
885 121 741
m.malek@audicentrumgdynia.pl
Łukasz Cieszyński
DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
607 120 438
l.cieszynski@audicentrumgdynia.pl
Marcin Formella
KIEROWNIK SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
604 118 732
m.formella@audicentrumgdynia.pl
Obsługa finansowa Rozwiń listę Zwiń listę
Izabella Zamojska
DORADCA DS. USŁUG FINANSOWYCH
691 898 759
i.zamojska@audicentrumgdynia.pl
Paulina Kawecka
DORADCA DS. USŁUG FINANSOWYCH
885 121 477
p.kawecka@audicentrumgdynia.pl
Serwis Rozwiń listę Zwiń listę
Karolina Czerwińska
OPIEKUN KLIENTA AUDI
885 120 831
k.czerwinska@audicentrumgdynia.pl
Grzegorz Góra
SPECJALISTA DS. SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
609 121 948
g.gora@audicentrumgdynia.pl
Maciej Gorzała
DORADCA SERWISOWY
885 554 376
m.gorzala@audicentrumgdynia.pl
Edgar Szweda
DORADCA SERWISOWY
885 122 383
e.szweda@audicentrumgdynia.pl
Witold Zamorowski
DORADCA SERWISOWY
885 122 415
w.zamorowski@audicentrumgdynia.pl
Artur Rakowski
KIEROWNIK SERWISU
601 658 556
a.rakowski@audicentrumgdynia.pl
Akcesoria i części Rozwiń listę Zwiń listę
Mateusz Barański
SPRZEDAWCA CZĘŚCI I AKCESORIÓW AUDI
885 120 975
m.baranski@audicentrumgdynia.pl
Adam Kalisz
KIEROWNIK DZ. CZĘŚCI
885 122 414
a.kalisz@audicentrumgdynia.pl

Zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę plików cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin serwisu. więcej..

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close