Dane kontaktowe
Audi Centrum Gdynia
Łużycka 3
81-537 Gdynia

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 7:00 – 19:00
Sobota 7:00 – 15:00

tel.: 58 506 66 00
e-mail: info@audicentrumgdynia.pl
Recepcja Rozwiń listę Zwiń listę
Natalia Karaban
58 506 66 00
n.karaban@audicentrumgdynia.pl
Samochody nowe Rozwiń listę Zwiń listę
Sylwia Pacho
Doradca ds. Sprzedaży
605 952 098
s.pacho@audicentrumgdynia.pl
Jacek Tyborowski
Doradca ds. Sprzedaży
725 623 443
j.tyborowski@audicentrumgdynia.pl
Mateusz Stemplewski
Doradca ds. Sprzedaży
607 649 376
m.stemplewski@audicentrumgdynia.pl
Przemysław Świątkowski
Doradca ds. Sprzedaży
601 672 730
p.swiatkowski@audicentrumgdynia.pl
Marian Gosk
Doradca ds. Sprzedaży
603 578 265
m.gosk@audicentrumgdynia.pl
Marcin Mendalka
Doradca ds. Sprzedaży
607 647 061
m.mendalka@audicentrumgdynia.pl
Sylwia Król
Doradca ds. Sprzedaży
607 649 062
s.krol@audicentrumgdynia.pl
Dominik Matusik
Kierownik Sprzedaży
d.matusik@audicentrumgdynia.pl
Flota Rozwiń listę Zwiń listę
Sylwia Król
Doradca ds. sprzedaży flotowej
607 649 062
s.krol@audicentrumgdynia.pl
Anna Malarz
Doradca ds. sprzedaży flotowej
607 261 474
a.malarz@audicentrumgdynia.pl
Kamil Kroplewski
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej
607 030 952
k.kroplewski@audicentrumgdansk.pl
Samochody używane Rozwiń listę Zwiń listę
Paweł Ruciński
Doradca Sprzedaży Samochodów Używanych
885 554 532
p.rucinski@audicentrumgdynia.pl
Michał Malek
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
885 121 741
m.malek@audicentrumgdynia.pl
Łukasz Cieszyński
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
607 120 438
l.cieszynski@audicentrumgdynia.pl
Marcin Formella
Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
604 118 732
m.formella@audicentrumgdynia.pl
Obsługa finansowa Rozwiń listę Zwiń listę
Dorota Ościsłowska
Doradca ds. Usług Finansowych
d.oscislowska@audicentrumgdynia.pl
Paulina Kawecka
Doradca ds. Usług Finansowych
885 121 477
p.kawecka@audicentrumgdynia.pl
Serwis Rozwiń listę Zwiń listę
Anna Pilarska
Opiekun Klienta Audi
885 120 831
a.pilarska@audicentrumgdynia.pl
Karolina Czerwińska
Opiekun Klienta Audi
885 120 831
k.czerwinska@audicentrumgdynia.pl
Grzegorz Góra
Specjalista ds. szkód komunikacyjnych
609 121 948
g.gora@audicentrumgdynia.pl
Maciej Gorzała
Doradca Serwisowy
885 554 376
m.gorzala@audicentrumgdynia.pl
Edgar Szweda
Doradca Serwisowy
885 122 383
e.szweda@audicentrumgdynia.pl
Witold Zamorowski
Doradca Serwisowy
885 122 415
w.zamorowski@audicentrumgdynia.pl
Akcesoria i części Rozwiń listę Zwiń listę
Dawid Nazimek
Sprzedawca Części i Akcesoriów
885 120 975
d.nazimek@audicentumgdynia.pl
Damian Gawin
Sprzedawca Części i Akcesoriów
691 898 759
d.gawin@audicentrumgdynia.pl
Mateusz Barański
Kierownik Działu Części
885 120 975
m.baranski@audicentrumgdynia.pl

Zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę plików cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin serwisu. więcej..

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close